_MG_1575_edited.jpg

Catering dietetyczny wegański

Zbilansowana dieta całkowicie wykluczająca mięso, jaja, nabiał oraz wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego

 

dieta bogata w warzywa, owoce, rośliny strączkowe

 

Lekkie i smaczne potrawy dostarczą wszystkiego co potrzebuje Twój organizm

 

 

Program dostępny w kalorycznościach:

1000/ 1200/ 1500/ 1800/ 2000/ 2500 KCAL

Dieta wegańska

Nasza świadomość ekologiczna rośnie, a wraz z tym także liczba osób, które rezygnują z mięsa i innych produktów pochodzenia zwierzęcego. Weganizm to ścisła dieta roślinna, oparta wyłącznie na produktach pochodzenia roślinnego. Wegańska dieta opiera się na takich produktach jak rośliny strączkowe, warzywa, owoce, orzechy, pestki i pełne ziarna zbóż. Wiele osób decyduje się na weganizm z powodu korzyści zdrowotnych, które wynikają ze zmniejszonego spożycia tłuszczów nasyconych i cholesterolu, a także zwiększonego spożycia warzyw i owoców, bogatych w witaminy.

Catering wegański - Warszawa

Catering wegański jest dostosowany do potrzeb osób będących na diecie roślinnej, czyli całkowicie wykluczający produkty pochodzenia zwierzęcego takie jak mięsa, ryby, jaja, nabiał i miód.

Dieta wegańska to dieta przeznaczona dla miłośników warzyw i owoców, w której niewątpliwie największą trudność stanowi jej prawidłowe zbilansowanie. Dlatego, by mieć pewność, że jesz adekwatne do potrzeb organizmu posiłki, sięgnij po przygotowane przez nas menu, które wyklucza wszelkie produkty pochodzenia zwierzęcego, a jednocześnie dostarcza wszystkich niezbędnych wartości odżywczych. Odpowiednio zbilansowana dieta roślinna powinna w pełni pokryć zapotrzebowanie na składniki odżywcze, dostarczać niezbędnych witamin i soli mineralnych. Należy w niej uwzględnić również odpowiednie źródła białka, które dostarczają przede wszystkim nasiona roślin strączkowych i produkty z nich wytworzone, a także orzechy, kasze i inne zboża.

 

Żeby dieta wegańska była dobrze zbilansowana i zdrowa, trzeba mieć odpowiednią wiedzę żywieniową. Dlatego warto skorzystać z naszego cateringu dietetycznego, którego program opiera się na zbilansowanej ilości białka, węglowodanów i tłuszczów. Zapraszamy do skorzystania z naszego cateringu zbilansowanych diet, które dowozimy na terenie Warszawy. Zamawiając dietę wegańską, otrzymasz pełnowartościowe posiłki w pojemnikach, które są świeże i smaczne.

W naszej ofercie posiadamy wybór różnego rodzaju diet, w tym zachęcamy Państwa do korzystania z naszego menu cateringu dietetycznego, w którym polecamy dietę bezglutenową.