Catering bezglutenowy

Dieta bezglutenowa została stworzona z myślą o osobach, które chcą wyeliminować ze swojej diety gluten, który jest w niej maksymalnie ograniczony, nie jest jednak odpowiednia dla osób z celiaklią.

Posiłki zostały dobrane tak aby organizm otrzymywał wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Dzięki współpracy z wykwalifikowanym dietetykiem, dania bezglutenowe są nie tylko zdrowe, ale i smaczne.

Catering dostępny w kaloryczności:

1000 /1200 /1500 /1800 /2000 /2500 kcal

Dieta bezglutenowa

Jako firma dostarczająca dietetyczny catering, szczególną uwagę przykładamy do składników, z których przygotowujemy posiłki, w tym również dietę bezglutenową.

Dieta bezglutenowa to specjalny sposób odżywiania, który polega na wyeliminowaniu z jadłospisu produktów zawierających gluten, a więc artykułów z dodatkiem naturalnych bądź przetworzonych zbóż, czyli pszenicy, jęczmienia, żyta oraz owsa.

Gluten dotychczas był kojarzony wyłącznie z celiakią, czyli autoimmunologiczną chorobą o podłożu genetycznym, charakteryzującą się nietolerancją glutenu. Jednak w ostatnich latach rośnie liczba osób u których występuje nadwrażliwość na gluten. U takich osób wskazana jest dieta bez glutenu, której celem jest zmniejszenie poziomu uszkodzenia jelit, co wiąże się z poprawą wchłaniania składników odżywczych. Gluten jest bardzo popularnym alergenem. W przypadku osób posiadających alergię na gluten wskazane jest jego wyeliminowanie z codziennej diety.

Catering bezglutenowy – Warszawa

Oferowana przez nas dieta bezglutenowa to zbilansowane menu, przygotowane z myślą o osobach, które powinny ograniczać spożycie glutenu. Z diety wyłączone są zboża takie jak pszenica, jęczmień oraz żyto, a w zamian wykorzystywane są produkty bezglutenowe będące źródłem węglowodanów, na przykład kasza i ryż. Przygotowywane precyzyjnie posiłki charakteryzują się różnorodnością, a także wysoką wartością odżywczą. Diety są dostosowane do Twoich potrzeb, celu i trybu życia. Dowóz cateringu bezglutenowego, w formie pudełkowej oferujemy na terenie miasta Warszawa.

 

Z naszym cateringiem dietetycznym zadbasz o swoje zdrowie, a także zafundujesz sobie plan żywieniowy, dzięki któremu możesz zrzucić zbędne kilogramy bądź zachować zgrabną sylwetkę. Catering w formie pudełkowej spełnia oczekiwania osób chcących zadbać o regularność posiłków,  potrzebujących pewnych wykluczeń w jadłospisie oraz osób aktywnych fizycznie.

W naszej ofercie posiadamy wybór różnego rodzaju diet, w tym polecamy Państwu jednocześnie catering Paleo.