_MG_1410_edited.jpg

DIETA KETOGENICZNA

Catering dietetyczny keto – na redukcję tkanki tłuszczowej

Catering ketogeniczny jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce schudnąć skutecznie, ale również mądrze. To nowy sposób odchudzania uwielbiany przez wielu trenerów, gwiazdy i zwykłych ludzi, którym wreszcie udało się zrzucić nadprogramowe kilogramy i odzyskać radość życia. Proponowana przez nas dieta ketogeniczna opracowana jest tak, by dostarczyć Ci wszelkie niezbędne mikro- i makroelementy, wprowadzając i podtrzymując jednocześnie stan ketozy sprzyjający spalaniu tłuszczu. Nie musisz obawiać się również nudy czy stagnacji w menu. Każda nasza dieta pudełkowa składa się z urozmaiconych i różnorodnych posiłków tworzonych ze świeżych i nieprzetworzonych składników. Dania solidnie doprawiamy, używając różnorodnych przypraw i ziół, dlatego możesz liczyć na wyraziste smaki każdego dnia.

Dieta ketogeniczna dostarczy Ci dużo energii i poprawi samopoczucie, wpływając jednocześnie na redukcję tłuszczu. Dzięki smacznym i obfitym jadłospisom na pewno nie będziesz również chodził głodny. W menu nie brakuje wyśmienitych mięs, tłustych ryb, orzechów i innych zdrowych źródeł tłuszczu dlatego mimo wysokiej podaży tego składnika w diecie nie masz prawa czuć się ociężale. Po początkowym okresie przystosowania catering dietetyczny keto powinien spowodować ponadto skok energii i poprawę samopoczucia.

Dieta ketogeniczna – wskazania i oferta cateringu

Dieta ketogeniczna wskazana jest dla każdego, kto chce zredukować ilość swojej tkanki tłuszczowej bez utraty mięśni. Dobierz właściwą kaloryczność w zależności od trybu życia i prowadzonej aktywności fizycznej, a będziesz zachwycony rezultatami. Zaleca się stosowanie diety nie dłużej niż przez okres 6-8 tygodni. To wystarczający czas na pozbycie się tkanki tłuszczowej bez nadmiernego obciążania organizmu.

Nasz catering dietetyczny keto pozwoli Ci utrzymać spalający tłuszcz stan ketozy bez skomplikowanych obliczeń, pracochłonnego planowania posiłków, zakupów i gotowania. Zaoszczędzony w ten sposób czas możesz zaś poświęcić na trening, regenerację, pracę lub inną dowolną aktywność. Posiłki dostarczamy każdego dnia – na terenie miasta Warszawa dostawa jest bezpłatna, do okolicznych miejscowości dowozimy za dodatkową opłatą.