Catering ketogeniczny

Dieta ketogeniczna zdobywa sobie coraz większe uznanie. Jest stosowana przede wszystkim w celu utraty tkanki tłuszczowej. Zmagasz się z oporną „oponką”? Szukasz skutecznego sposobu na redukcję? Catering dietetyczny keto może być właśnie dla Ciebie! Każdy, kto choć raz próbował zgubić tłuszcz, wie, jakie to trudne, szczególnie jeśli jednocześnie zależy nam na utrzymaniu masy mięśniowej. Dieta ketogeniczna polega na wprowadzeniu organizmu w tzw. stan ketozy – wówczas organizm czerpie energię nie z glikogenu powstałego w wyniku spożycia węglowodanów, a z tkanki tłuszczowej. Osiąga się go poprzez zminimalizowanie podaży węglowodanów i zwiększenie spożycia tłuszczów. W jadłospisie znajduje się też białko, dlatego nie grozi Ci utrata mięśni. Warzywa dostarczają zaś niezbędnych witamin i mikroelementów, urozmaicając jednocześnie posiłki.

Catering ketogeniczny jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce schudnąć skutecznie, ale również mądrze. To nowy sposób odchudzania uwielbiany przez wielu trenerów, gwiazdy i zwykłych ludzi, którym wreszcie udało się zrzucić nadprogramowe kilogramy i odzyskać radość życia. Proponowana przez nas dieta ketogeniczna opracowana jest tak, by dostarczyć Ci wszelkie niezbędne mikro- i makroelementy, wprowadzając i podtrzymując jednocześnie stan ketozy sprzyjający spalaniu tłuszczu. Nie musisz obawiać się również nudy czy stagnacji w menu. Każda nasza dieta pudełkowa składa się z urozmaiconych i różnorodnych posiłków tworzonych ze świeżych i nieprzetworzonych składników. Dania solidnie doprawiamy, używając różnorodnych przypraw i ziół, dlatego możesz liczyć na wyraziste smaki każdego dnia.

Dieta ketogeniczna dostarczy Ci dużo energii i poprawi samopoczucie, wpływając jednocześnie na redukcję tłuszczu. Dzięki smacznym i obfitym jadłospisom na pewno nie będziesz również chodził głodny. W menu nie brakuje wyśmienitych mięs, tłustych ryb, orzechów i innych zdrowych źródeł tłuszczu dlatego mimo wysokiej podaży tego składnika w diecie nie masz prawa czuć się ociężale. Po początkowym okresie przystosowania catering dietetyczny keto powinien spowodować ponadto skok energii i poprawę samopoczucia.

Catering dietetyczny keto – na redukcję tkanki tłuszczowej

Dieta ketogeniczna – wskazania i oferta cateringu

Dieta ketogeniczna wskazana jest dla każdego, kto chce zredukować ilość swojej tkanki tłuszczowej bez utraty mięśni. Dobierz właściwą kaloryczność w zależności od trybu życia i prowadzonej aktywności fizycznej, a będziesz zachwycony rezultatami. Zaleca się stosowanie diety nie dłużej niż przez okres 6-8 tygodni. To wystarczający czas na pozbycie się tkanki tłuszczowej bez nadmiernego obciążania organizmu.

Nasz catering dietetyczny keto pozwoli Ci utrzymać spalający tłuszcz stan ketozy bez skomplikowanych obliczeń, pracochłonnego planowania posiłków, zakupów i gotowania. Zaoszczędzony w ten sposób czas możesz zaś poświęcić na trening, regenerację, pracę lub inną dowolną aktywność. Posiłki dostarczamy każdego dnia – na terenie miasta Warszawa dostawa jest bezpłatna, do okolicznych miejscowości dowozimy za dodatkową opłatą.